rodiklisDUKNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Energetika

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Romeo
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 513

RašytiTemos pavadinimas: Energetika   Pir. 03 29, 2010 12:44 am

Turiu Raimiui klausimą (padiskutavimą), bet net nežinau kur čia ir paklausius dabar Gal bus gerai čia, jei niekas nesupyks. Raimondai, ar galėtum išdėstyti savo nuomonę visų tų kosminių kūno energijų klausimu? Na ten visi tie energetinių kanalų pravalymai valgant pienes ir čiakrų atverimai savaite kartojant mantrą "ociviarkyc-prashow". Kokias čakras ir kokias energijas kūne mes galim kontroliuoti, jei mes nesam tas kūnas - visa tai ir su tuo susijusios praktikos yra dar viena iliuzija? Ne tai kad labai rūpi (Zelando pasisakymą kad sąmoningumas įmanomas tik valgant žolę jau galima mesti į šiukšlių dėžę, neteisus ten jis, patikrinta), bet šiaip įdomu pasidarė tavo nuomonę išgirst

Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1024

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Pir. 03 29, 2010 9:35 am

Nesakysiu savo nuomonės, nes neturiu nei savęs, nei nuomonės bebebe Na, o jei į temą, tai noriu pasakyti vieną dalyką, kad niekada nesikabinau už žodžių, tačiau visada stengiausi pagauti esmę, todėl nifiga nežinau nei kokios ten čiakros atsiveria ar užsiveria ir kaip tai vyksta, bet drąsiai galiu pasakyti apie kaikuriuos dalykus, kurie veikia ir yra išbandyti "savo kailiu". Pirmiausiai tiesioginiai dalykai, - energetinė gimnastika efektyvi ir efektyvi ypač tada, kada nesieki rezultatų, paprasčiausiai po kažkurio laiko pastebi, kad norint pailsėti reikia daug mažiau laiko miegui, ir per dieną daug mažiau pavargsti. Kitas dalykas, tai žalias maistas, Zelandas nenusišnekėjo, visgi tas reikalas turi nemažą įtaką, nes, virto maisto ir mėsos suvirškinimui reikia daug daugiau energijos ko pasekoje jaučiamas nuovargis, o koks sąmoningumas kada tu vos pavelki kojas ir vienintelė mitis galvoje arba visos mintys tik apie lovą... kitas dalykas viso to "maisto" sukeliamos ligos, koks sąmoningumas jei tu ryji tablėtes saujomis ir vaikštai apdujęs... Dar vienas reikalas, kada organizmas užkištas toksinais, koncerogenais ir visu kitu "gėriu", tai atitinkamai visi elektriniai procesai organizme vyksta daug prasčiau arba netaip kaip turi vykti...
Romeo reikia suvokti dar vieną dalyką ir kuo greičiau tuo geriau (paskui pasakysiu kodėl) pasikartosiu, kad tu kaip žmogus negali egzistuoti be kažkurios iš sudedamųjų, tu esi ir kūnas, ir intelektas, ir sąmonė. Prie to turėtų privesti meditacija.
(Čia tai apie ką žadėjau paskui) Meditacija labai gerai, bet čia vėlgi slypi toks "pavojus" kad iš labai arti pažįsti TAI (nenoriu suteikti jokios formos tiesiog vadinsiu TAI) va... o kada protas vis dar šioks toks "viršinikas" jis tuoj primeta, "Ooo TAI esu aš" ir žinai kas nutinka tada, toks nelabai malonus dalykas, "pasaulis/visata" ar kaip tai bepavadintumėte akimirksniu besąligiškai su tuo sutinka ir kūnas pradeda gyventi sau, protas sau, o TAI sau... Ar po to žmogus gali vadinti save žmogumi? Na, o pats apturėjau būtent tokią gan liūdną patirtį, bet kaip sakoma sąmoningumas ir dar kartą sąmoningumas, dabar beveik viskas savo vietose ir tik nestiprūs nugaros skausmai primena tai, kad žmogus yra visuma, o ne atskiros kažkokios tikros ir netikros jo dalys...
Tai va tiek šia tema, momentais ne į temą :lushiu: labzz

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.frype.lt/raimissudraugais
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Pir. 03 29, 2010 11:56 am

Dėkui už išsamų pamąstymą Na aš su kūnu ir protu stengiuosi smarkiai nesipykti ir nuo savęs per toli neatskirti, tai yra įrankiai, ir kaip žmogus su plaktuku rankose nėra atskirtas nuo plaktuko, taip ir čia panašiai, yra įrankiai ir nėra to, kieno rankose tie įrankiai

Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Pir. 03 29, 2010 1:10 pm

Noriu priminti vieną dalyką apie kurį kažkad diskutavome, kad nereikia visko suabsoliutinti, čia ir yra matymas visko kaip yra. Sutinku, kad intelektas, kūnas yra įrankiai, bet jie nėra protezai, tai plaktuko pavizdys čia nelabai tinkamas, nes šiuo atvėju plaktukas labiau protezas negu įrankis, įrankis tavo kūnas/ranka, kuri ima plaktuką ir kala vinį.
Įsivaizduok, kad iš tavęs vienai dienai atima intelektą/protą, tiesiog pripumpuja kokių tai psichotropinių mižalų, taip sąmonė lieka, bet ji įkalinta kūne ir niekaip nebeapsireiškia šiam pasauliui, atitinkamai visi aplinkiniai tave mato kaip apsipūtusi bičą, nes tavo protas nebepajėgus apdoroti suvokimo, kad tu ESI, ir ištransliuoti to į aplinką... sąmonės/suvokimo vibracijos ar elektriniai impulsai nebeprieinami protui/intelektui... finita,basta... Tu "ovaščius"

Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Pir. 03 29, 2010 2:03 pm

Na tas tai žinoma taip, protas ir intelektas būtini, kai tuo tarpu galima išgyventi be rankyčių ir kojičių (yra toks net nesakyčiau kad vargšas dėdė jutubėje, važinėjantis ir dvasingumo mokinantis). Bet jis efektyviai dirba tada, kada jis dirba kažkokiame hm... foniniame ar kaip čia pavadint režime - juk būsenoje be minčių vistiek sustoji prie raudonos šviesos, o nepuoli po ratais, būsenoje be minčių nepamiršti nei savo adreso, nei durų kodo, nei kaip naudotis raktais ir spynom... Jis lyg ir dirba, bet lyg ir nedirba Gal tiesiog jo, dingsta „darytojas“ bet viskas ir toliau vyksta... O va mumi užvakar ar kada lyg ir pas Bagajevą ant forūmiuko perskaitė mintį, kad „kai supranti, kad tu esi viskas (gal tiksliau sudedamoji visko dalis, bet jei neskaidyti visko į dalis o pažiūrėt globaliau, tai vistiek viskas), bus sunku sugražinti mąstymą į standartinį rėžimą, kur tu esi kažkas nuo visko atskirta“ - nugi akurat... Einant per parką suvoki, kad parkas šią akimirką sudarytas iš takelių, krumelių, medelių ir kelių žmogeliukų, įskaitant tave... t.y. rankos ir kojos sudarytos iš pirštų ir kitų dalių, tu sudarytas iš rankų ir kojų, parkas sudarytas iš medžių ir tavęs, rajonas sudarytas iš namų ir parko, miestas sudarytas iš rajonų, lietuva sudaryta iš miestų ir kaimų bei miškų, europa....... Blem, ir kaip čia kur čia įmanoma atsiplėšti į būsena „čia iki odos paviršiaus aš bei mano vidinis pasaulis, ten, nuo odos paviršiaus - parkas, kiti ir išorinis pasaulis“?

Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Pir. 03 29, 2010 5:43 pm

Aga... vėlgi kabinamės už labai išskirtinių atvėjų ir nematome to kas vyksta kiekvieną akimirką ir yra dėsningumas, tai galima įvardyti ir Stephen Hawking [You must be registered and logged in to see this image.]
Jug čia iš esmės tik intelektas ir sąmonė, gyvena žmogus ir kaip Tolle citavo šio žmogaus žodžius "...ar gi galima dar kažko norėti?..." ir tai vienas gražiausių priėmimo pavizdžių, taip tai išskirtiniai atvėjai, taip tai žmonės, bet ar jie funkcionalūs visu šimtu kaip, kad "turėtų būti" funkcionalus žmogus? Ir galiausiai ar atėmūs iš jų, kad ir ne iki galo funkcionuojančius kūnus ar jie bebūtų žmonės? Manau atsakymo nebereikia...
Grįžtant prie to paties plaktuko, surišk ir užrišk visas tavo kūno dalis su kuriom tu galėtum paimti tą plaktuką ir/ar begalėsi įkalti vinį? Na nebent taip shliop bet taip gali labai skaudėti :lushiu:

Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Pir. 03 29, 2010 7:01 pm

Na tavo mintį pagaunu - kūną reikia gerbti ir mylėti, ir nors jis nėra tu, pravartų neatstumti jo, o energetiškai pramankštinti ir sveikai pamaitinti, kad jis, kaip suteptas grąžtas ar automobiliukas po einamojo remonto, dar ilgai ir nepriekaištingai mum (ar Dievui / sąmonei / ViskamKasYra) tarnautų

Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Pir. 03 29, 2010 7:05 pm

Alah ahbar...

Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Pir. 03 29, 2010 7:08 pm

Во истину воскрес!

Neringa M.

Pranešimų skaičius : 721

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 10:08 am

Gražiai diskutuojat. geras

Romeo, o kas esi Tu, kažkur juk vis tik esi ar ne ? Ir kas Tu, jei kažkur esi?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 10:33 am

Čia klausi kas aš esu formų pasaulyje, ar kas aš esu už formų pasaulio? Formų pasaulyje aš esu Romeo, pastoviai besikeičianti sudedamoji visokių procesų ir reiškinių dalis - kartais dizaineris bendruose reikaluose su klientais, kartais draugas santykiuose su drauge, kartais tiesiog pėstysis santikyje su gatve ir kitais praeiviais, kartais sūnus, kartais tėvas, kartais psichologas, kartais pašnekovas, kartais pirkėjas, kartais skolininkas... Uj... Viskas taip sudetinga ir persipinę O va už formų pasaulio tai aš tai, kuom būnu tas trys sekundes tik prabudęs, kol protas neprisimena kas aš formų pasaulyje

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 12:25 pm

O kas nusprendžia kada esi tėvas, kada dizaineris, o kada pašnekovas? Kam tiek veidų? Ir kas tas 3 sekundes būni?

girl_haha
(rašau ir pačiai linksma pasidarė, kai prisiminiau filmą "trys muškietininkai" sceną su Miledi ie anglų karininku, namelyje prie jūros: "Imia, imia, sestra, imia")
Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 2:53 pm

Situacija nusprendžia, įvykiai kuriuose dalyvauju ir žmonės su kuriais kontaktuoju - juk prie kliento aš ne tėvas, o prie sūnaus - ne dizaineris, t.y. klientas manyje mato dizainerį, sūnus tėvą ir t.t., na ir elgtis atitinkamai priimta - kliento į kiną gi nevesi ir picom nevaišinsi ) Tas 3 sekundes būnu niekas, tuštuma, begalinė ramybė, baltas lapas, „žmogus“ kątik iš menulio į šį pasaulį nukritęs

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 3:38 pm

Aaa, o aš, kai ėjau į save vis gilyn ir gilyn, atradau ne tuštumą, o tikrąjį aš, begalinės Meilės Šaltinį ir energiją, kuri užliejo ir leido pabūti begalinėje ramybėje su savimi ir savimi...
Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 3:44 pm

Na kaip pavadinsi - nepagadinsi , bet manau kalbam apie tą patį - tuštumą, užpildyta koncentruota ramybe, potencialia jėga ir blaiviu protu

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 4:13 pm

Na, nežinau girl_haha ar apie tą patį kalbam...man ta patirtis davė suvokimą apie visumą ir pilnatvę, o Tu vis apie kažkokias savo dalis ir tuštumą kalbi.... čia kaip dvi medalio pusės, kalbam apie vieną medalį, bet aptarinėjam skirtingas jo puses...
Ir dar sakai situacija ir įvykiai nusprendžia kokią kaukę vienoje ar kitoje situacijoje būsi užsidėjęs? Siaubas, užjaučiu :liudnas: , įtariu labai sunku pastoviai tenkinti kitų, situacijos dalyvių, poreikius ir lūkesčius ir visiškai nepaisyti savų..kažkaip labai jau sunkų gyvenimo modelį parinko Tau Tavo pasaulis :liudnas:
Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 4:32 pm

Na matyt tavęs gyvenimas dar taip neužtąsė, kad pagrindinis tikslas taptų pradėti domėtis, kodėl žmogus jaučiasi gerai tik pirmas trys sekundes nuo atsibudimo, o tada pradeda jaustis tikrai nepavydėtinai blogai Jei vieni gali jausti malonią visumą su "aš" ir "mano istorija", tai kitiems vienintelis išsigelbėjimas - mokintis atsiryboti nuo "labai labai įdomios ir problematiškos istorijos apie mane patį", kai tie "aš" ir "istorija" tampa rimtomis kliūtimis jūdant per gyvenimą toliau Atsiryboti galima dviem būdais - alkoholio pagalba nusileisti žemiau situacijos ir atvirkščiai - jaučiant savo tikrąją prigimtį vidinėje ramybėje pakilti virš situacijos, teisingiau virš minčių apie situaciją. Čia skonio reikalas, svarbu atsiribot O apie kaukes tai nesupratau - man nereikia tyčia užsidėti kaukės kad nepaklausti kliento ar jis nenori porcijos ledų ar kokio popkorno, aš iki tiek dar nenuprotėjau, kad nebesusiagaudyti kada ir ko iš manęs reikalauja gyvenimas

Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 4:37 pm

Nemi, įdomu pasidarė, o tu Tolle kadanors vartei, ar tik Transerfingu ir Abrahamu vadovaujies?

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 4:57 pm

Ne, aš tikrai "nesigirsiu" ir "nesilyginsiu" kieno gyvenimas "krūtesnis" ☀ , bet aš senai supratau, kad aš, tai ne mano mintys, emocijos ar aplinkinių reakcija į mane. Ir jeigu jau taip mėgsti viską vadinti iliuzija, tai siūlau pradėti įžvelgti iliuzija, ten kur akivaizdžiai matosi, kokias įsitikinimais vadovaujiesi ir kaip jie Tau trukdo judėti į priekį. Iliuzija yra tame, kad ketini išmokti atsiriboti nuo savęs ir savo istorijos. Tai tas pats, jeigu būtų kruvina žaizda ant rankos, o tu eitum į vaistinę, nusipirktum kūno spalvos bintą, užbintuotum ją, rodytum visiems ir sakytum aš esu sveikas, matot, aš atsiribojau nuo žaizdos , todėl esu sveikas. Tavo istorija yra Tavo patirtis ir išvados apie patirtį.
O dėl kaukių, tai Tu mane pradžiuginai, ačiū labzz
Aš Tolle ne tik varčiau, bet ir skaičiau ir nepatikėsi, netgi vadovaujuosi gyvenime Ir jis mano požiūrį į gyvenimo tiesas ir Visatos dėsnius praplėtė, o ne susiaurino gėlė
Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 5:05 pm

Na nesakau kad ketinu išmokt , gal teisingiau būtų sakyti „tobulinu įprotį“ žadinti save prisimenant kad aš - ne mano mintys ir emocijos, bet tiesiog įprotis miegoti šiuo metu dar yra dažnesnis Niu dabar jau matau, kad skaitei

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 5:13 pm

Citata :
Niu dabar jau matau, kad skaitei

Matai? Iš ko būtent, dabar jau man pasidarė įdomu :P :P
Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 5:22 pm

Iš frazės "bet aš senai supratau, kad aš, tai ne mano mintys, emocijos ar aplinkinių reakcija į mane."

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   Antr. 03 30, 2010 5:24 pm

Supratau aciu, bet tą sako ne tik E. Tolle, bet ir Abrahamas per Hiks'us ir Sedono metodas ir daug daug kitų autorių ..... aciu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Energetika   

Atgal į viršų Go down

Energetika
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11