rodiklisDUKNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Astralas, Astralines keliones ir t.t.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Dranser

Pranešimų skaičius : 41

RašytiTemos pavadinimas: Astralas, Astralines keliones ir t.t.   Sk. 02 07, 2010 6:05 pm

Sveiki gal jus praktikuojate tai ir uzsiminejate? Paskaicius internete atrodo paprasta kaip 2x2, bet atsipalaidavus ir pajutus vibracijas vis neiseinu. Idomu butu isgirsti apie Jusu patirimus ir gauti praktiniu patarimu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Neringa M.

Pranešimų skaičius : 721

RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralas, Astralines keliones ir t.t.   Pir. 02 08, 2010 10:06 am

Kokiu tikslu, kam būtent reikia tų kelionių? Koks ketinimas suformuotas pas tave, kai bandai pradėti kelionę?
Atgal į viršų Go down
Dranser

RašytiTemos pavadinimas: astralas   Pir. 02 08, 2010 5:18 pm

Pas mane ketinimas kad pajusciau kas yra astralas, kiek jausciau siela, noriu suzinoti koks pasaulis astralo busenoje ir daug kur keliauti po pasauli per astrala, susipazinti su kitokiu pasauliu.
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralas, Astralines keliones ir t.t.   Pir. 02 08, 2010 8:13 pm

Gerai, ketinimus suformulavai gražius , Toliau... Ar pilnai ir visiškai prisiimi atsakomybę už savo veiksmus? Jeigu įdėmiai skaitei apie astralą, tai žinai, kiek ten tyko pavojų? Ir iš kur toks įsitikinimas, kad jau pakankamai susipažinai su šiuo pasauliu, nes taip trokšti pažinti kitą? Ar tikrai jautiesi toks stiprus, ir esantis visiškai saugus, kad jau pasiryžai tokiam nuotykiui?
Atgal į viršų Go down
Dranser

RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralas, Astralines keliones ir t.t.   Pir. 02 08, 2010 9:48 pm

Taip as noriu,nes vat man patinka tokie kaip "isbandymai" atradimai. Nu nezinau is kur tas zinojimas vat noriu ir viskas toks uzsidegimas. O pavojiai tokie kad raso kad yra labai mazi, bet as idemiai del to domiusiu, kad galima uzstrikti, gali kiti astralieciai trukdyti, bet bedos atveju juk galima staigiai gryzti atgal i kuna. Nemi tu tampi mano gidu :o
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralas, Astralines keliones ir t.t.   Antr. 02 09, 2010 9:54 am

Ačiū, bet gidas per daug atsakingos pareigos, o aš atsakomybės, kurią man nori primesti vengiu

Citata :
Taip as noriu,nes vat man patinka tokie kaip "isbandymai" atradimai. Nu nezinau is kur tas zinojimas vat noriu ir viskas toks uzsidegimas.
Va čia yra nuoširdus tavo atsakymas apie ketinimus, kurį buvau anksčiau uždavus.
Tai va, atsakymas: Kokie ketinimai, toks ir rezultatas :king:
Supranti, yra didelis skirtumas tarp užgaidos ir tikro troškimo.

O kas bus jeigu taip ir nepakeliausi po astralą? Jeigu šitų "išbandymų" neteks tau patirti, kaip jausiesi?
Atgal į viršų Go down
Dranser

RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralas, Astralines keliones ir t.t.   Antr. 02 09, 2010 1:41 pm

jeigu naiseis ieskosiu kitokio budo, nes jau man buvo beveik be pavyke. o jausma sunku jei negaleciau, nes kiekvena siela indviduoaliai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Astralas, Astralines keliones ir t.t.   

Atgal į viršų Go down

Astralas, Astralines keliones ir t.t.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11