rodiklisDUKNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Žinau ar esu įsitikinęs?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Sartorius

Pranešimų skaičius : 77

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Sk. 09 27, 2009 5:55 pm

Juk kiekvienam savo, nori buti "patirties salininke"? - buk
Tik nereiketu perspausti su reiksmingumu :p
Isivaizduokite, kad diskutuojam tema "reikalingas protas ar ne?"
Su Tolle's neskaiciusiu zmogumi tai beprasmiska diskusija, taciau tas kas susipazino su jo knygomis gali pasakyti, kad be proto gyventi negalima, taciau nebutina ji laikyti "ijungtu" nuolatos, tai sukelia daug "pasaliniu" efektu, kurie ryskiai pablogina jusu gyvenimo kokybe.
Taip ir su patirtimi, be jos sunku isivaizduoti normalu gyvenima, bet ji visiskai nereikalinga daugelyje gyvenimisku situaciju. Patirtis yra "vertinimo" ir "prisirisimo" motina, o sie du biciuliai pagrindiniai "kancios" palydovai ir C&D priesai.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=JYT6TsLFwcM
vinetoo

Pranešimų skaičius : 48

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Sk. 09 27, 2009 6:47 pm

Patirties nereikia suabsoliutinti kaip vienintelės ir nepakeičiamos tiesos. Manau kiekviena patirtis, kiekvienas žinojimas, kiekvienas supratimas, kiekvienas įsitikinimas gali būti papildytas, o gal netgi ir visiškai pakeistas. Čia tas pats kaip raimondas pateikė pavyzdį apie žemę, kuri pradžioj buvo plokščia, paskui apvali, dabar ji ovali, o kokia bus rytoj? Savo žinojimą priimu tokį koks jis yra dabar, bet esu atviras ir ramus jei jį reikės pakeisti. Senoji patirtis kaip sako nemi, mums padeda judėti dabar, bet ar padės ji jūdėti ateityje, ar sustosime tik šioje akimirkoje. Tu paminėjai apie skaitymą, kad reiktų mokintis abc iš naujo prieš kiekvieną skaitymą, aišku taip būtų labai nepatogu, bet tai mokėjimas kurį išmokome ir ties tuo sustojome, mokam abc ir manom, kad mokam skaityti, bet....... ar tikrai mes mokam skaityti, juk yra žmonių kurie skaito ne raides, o puslapius, jiems storiausia knygą perskaityti yra valandos ar kelių klausimas ir prie to jie labai tiksliai gali papasakoti ką perskaitė. Taigi manau suabsoliutinti žinojimą, patyrimą, supratimą iki vienintelio teisingiausio dalyko manau būtų nelabai teisinga
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1024

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Sk. 09 27, 2009 7:16 pm

Nemi rašo:
Ir dar vienas pamąstymas, kodėl aš vis tik esu "patirties šalininkė" :P Ja vadovaujamės kas akimirką kasdien, kodėl? O kaip gi be jos žinotum kaip atsigerti vandens, ar apsirengti..., net iš lovos negalėtum atsikelti, jeigu nežinotum, kad gali tai padaryti ir kaip tai padaryti. Aš jau nekalbu apie tai, kad būtų labai sunku, tarkim, skaityti, jeigu kaskart, norėdamas tai padaryti, turėtum mokytis abecelę iš naujo, nes senoji patirtis, nusprendei, kad tau maišo judėti į priekį... Viskas kas mus supa yra patirtis, kuria patys gi ir pakvietėm į savo pasaulį.

Saule to musa :sunnys: (kalba žemaitiškai) Visų pirma atsigerti yra naturalus organizmo poreikis (aš apie vandenį) ir tai nėra patirties reikalas, nes jug kaskart kai geri vandenį tu nesistengi būtinai gerti iš to pačio puodelio, ta pačia ranka tam tikroje pozoje ir būtini namuose, su atsikėlimu iš lovos tas pats, skaitymas gakbūt ir yra arčiau patirties, bet taip tik atrodo, abėcėlę išmokai, išmokai sujungti raides į žodžius ir sakinius, o kaskart skaitydama kitą knygą, laikraštį ar kokį tai kitą skaitalą skaitai kitaip, pirmiausiai tas kitaip priklauso nuo pačio skaitalo, toliau aplinkos, nuotaikos ir panašiai...

Vinetoo, šioje akimirkoje sustoti neįmanoma, nes tik ten ir vyksta visas judesys...

Spaudiu ranką Sartorius :druzba: paprastai ir aiškiai...

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.frype.lt/raimissudraugais
Tokia

Pranešimų skaičius : 67

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Sk. 09 27, 2009 8:34 pm

:scratch:
Kažkaip nelabai eina suprasti apie ką čia jūs taip intensyviai diskutuojate...
Nei kada toks klausimas iškilo..nei atsakymo ieškojau...
Jei teisingai "pagavau" apie ką jūs čia...tai galiu pasakyti- nei aš ko žinau..nei esu kuom įsitikinusi... Vakar buvo viena tiesa- šiandien jau gali būti kita... O tai ką žinau ar tai tikra??? O ar galiu būti apskritai kuom įsitikinus??? O gal viskas yra apskritai ne taip, kaip aš matau, kaip girdžiu, kaip suprantu...Šiandien įsitikinimas vienoks...ryt gal jau bus kitoks... O tai kokią tiesą žino jis - gal tai yra tiesa... o dar geriau- kaip žinau, kaip esu įsitikinęs- taip ir yra :bigrin:
Čia va tokia pamastymai...
O apie patirtį......dar "pabręsiu" 😊
Atgal į viršų Go down
Neringa M.

Pranešimų skaičius : 721

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Pir. 11 29, 2010 11:30 am

O Jūsų įsitikinimai padeda, ar trukdo Jums gyventi?
Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 513

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Pir. 11 29, 2010 5:14 pm

Trukdo

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Pir. 11 29, 2010 5:30 pm

Visi, visi?
Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Pir. 11 29, 2010 7:24 pm

Kaip čia tau dabar paaiškinus... Matai kaip yra - praeitis yra galvoje, ateitis yra galvoje, asmenybė yra galvoje, asmenybės gyvenimas - galvoje, būsimos asmenybės problemos - galvoje, asmenybės įsitikinimai - irgi galvoje, ten pat ir visi asmenybės norai, troškimai ir nerimai... Tiesiog vengiu viso to minčių savartyno ir tai vienintelis mano įsitikinimas - kuo tu labiau realybėje, o ne procesuose galvoje, tuo tu laisvesnis ir laimingesnis

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Pir. 11 29, 2010 7:39 pm

Citata :
vienintelis mano įsitikinimas - kuo tu labiau realybėje, o ne procesuose galvoje, tuo tu laisvesnis ir laimingesnis

Kuo šis įsitikinimas skiriasi nuo visų kitų? Kur šio įsitikinimo buveinė kūne?
Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Pir. 11 29, 2010 7:56 pm

Niekuom jis neišsiskyria, jis ten pat, kur ir visi įsitikinimai, atmintyje Tiesiog tai vienas iš paskutinių įsitikinimų, primenantis apie galimybę ištraukti dėmesį iš ten, kur jo neturėtų būti

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Pir. 11 29, 2010 8:29 pm

Tai jau kaip prielaida, kad įsitikinimus galima keisti ir naudotis jais, savo naudai siekti.
Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Pir. 11 29, 2010 9:01 pm

Uj, frazė „siekti sau naudos“ man tapo gana svetima per pastaruosius metus - aplink va krūvos naudos sau besiekiančiu, prisižiūriu iki apsivėmimo

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 7:28 am

:lushiu: O, tai, leisk paklausti, ką Tu čia, ant šio svieto darai? Valgai, miegi, kalbi,tiesiog gyveni, tai ne nauda sau? :lushiu: Ar "nauda sau" Tavo suvokime yra su minuso ženklu?
Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 9:06 am

Esu įrankis gyvenimo rankose nešantis naudą kitiems

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 9:43 am

Romeo rašo:
Esu įrankis gyvenimo rankose nešantis naudą kitiems

Romeo, o Tu save myli ir priimi tokį, koks esi ?
Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 9:58 am

Nesupratau klausimo... O vaikai iki dviejų metų, kol jiems neprasideda proto užkrėtimas, myli save ir priėma save tokiais kokie jie esa? Ar jie turi noru, troškimų ir naudos siekio? Ar tiesiog gyvena ir džiaugiasi nesukdami sau tokiais briedais galvų? O katinai ant stogo, visu savo kūnu - akim, ausim ir uosle esantys čia ir dabar? Ar jie myli save ir priėma save tokiais kokie jei esa? Ar visgi jų laimė, kad jų protai sveiki, nes badu numirtų ant atbrailos sedėdami ir tokiom nesąmonėm sau galvas sukdami

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 10:20 am

Citata :
O vaikai iki dviejų metų, kol jiems neprasideda proto užkrėtimas, myli save ir priėma save tokiais kokie jie esa? Ar jie turi noru, troškimų ir naudos siekio?

Paklausk savo atminties per meditaciją

Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 10:45 am

nemi rašo:
Paklausk savo atminties per meditaciją

Na tam meditacijos nereikia, užtenka šiek tiek pamąstyti

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 11:27 am

O, tai vis tik mąstymas, kaip po toks, Tau ne svetimas?
Atgal į viršų Go down
Romeo
Admin
Admin

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 12:31 pm

Aš niekaip nesuprantu diskusijos esmės - ar tu nori kažką sužinoti, ar tik kažką įrodyti?

Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 12:50 pm

Taip. noriu sužinoti daugiau nuomonių apie įsitikinimus. Juk juos visi turi, taip kaip su jais sugyvena?
Atgal į viršų Go down
Japase

Pranešimų skaičius : 452

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 12:56 pm

iki pilnos laimės terūksta daugiau nei šešių milijardų nuomonių, ir visas jas žinot :lushiu:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=N-apkajsHNk
Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 1:01 pm

Japase rašo:
iki pilnos laimės terūksta daugiau nei šešių milijardų nuomonių, ir visas jas žinot :lushiu:

Čia toks Tavo įsitikinimas? Ar Tavo naudojamas altuistiškas būdas padėti?
Atgal į viršų Go down
Japase

Pranešimų skaičius : 452

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 1:11 pm

aš taip juokiuosi :lol:
sureikšmindmas
susarkazdindamas
ir pašiepdamas
Bei pasišaipydamas :lol!:

nu išsprūsta girl_haha
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=N-apkajsHNk
Neringa M.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   Antr. 11 30, 2010 1:14 pm

Ačiū už nuomonę labzz
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Žinau ar esu įsitikinęs?   

Atgal į viršų Go down

Žinau ar esu įsitikinęs?
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next