rodiklisDUKNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Kitoks poziuris i transerfinga

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
edmundas

Pranešimų skaičius : 559

RašytiTemos pavadinimas: Kitoks poziuris i transerfinga   Tr. 06 10, 2009 10:57 am

:arrow: [You must be registered and logged in to see this link.]

Mano poziuris su pateiktu siame straipsnelyje labai daug kur sutampa.

mintis

Pranešimų skaičius : 68

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kitoks poziuris i transerfinga   Tr. 06 10, 2009 2:03 pm

Įdomi interpretacija.
Gana šauniai parašyta: "Зеланд предлагает специфическую форму магии. Я бы сказал, глобальную форму магии. Никаких волхований, все научно и по сути дела. Пришел, увидел, победил."
Gal iš tiesų transerfingas leidžia mums gyventi pagal formulę "atėjau, pamačiau, nugalėjau".
:cheers:
Aišku proto ribose. :sunnys:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
edmundas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kitoks poziuris i transerfinga   Tr. 06 10, 2009 2:21 pm

Sis straipsnelis man pakeite poziuri i magija. Geriau supratau ka Gytis norejo paskyti :arrow: [You must be registered and logged in to see this link.]

Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kitoks poziuris i transerfinga   Pir. 06 22, 2009 2:47 am

edmundas rašo:
Sis straipsnelis man pakeite poziuri i magija. Geriau supratau ka Gytis norejo paskyti :arrow: http://atvanga.adoforum.net/dios-akimirkos-jega-f2/tolle-motodas-ir-transerfingas-t194.htm#2661

Nu va , perskaiciau ir susisuko galvele... :arrow:
Tai kas tas transurfingas? Magija, desnis,buvimas cia ir dabar?
O gal nauja religija?
Nu as va tokia nusokusi nuo daugiaaukscio vis manau, kad niekas nieko naujo neatrado, viskas viename buvo, yra ir bus, tik va mes ka atrade bandom
pritaikyti praktikoje siekdami kiekvienas savo tikslu.Edmundai, magija yra magija, alchemija- alchemija, padeliok mintis apie tai kuo pasdalinsiu cia zemeliau - padek sudelioti tasku ant "i":
Praejusi antadieni eidama is darbo, besileisdama liftu isgirdau beskambant pianina.Kaip jau ir ne paslaptis, jog esu pro/fmuzikante, tad nenustebau, jog nostalgija suspaude sirduke ir is paciu gelmiu issiverze suksnis "Kaip dabar sesciau as prie to "klepo", kaip jau skambinciau"...nuskrido sparnuota mintis is pacios sirdies i visata, nuplasnojo, posukis kairen kridoriumi isvede mane i vakaro gaiva, sedau i auta ir parvaziavusi namo smigau i lova.48 valandos - susitikimas su jaunele, ji issilaiko vairavimo teises, seda i masina ir veza mane i darba, nes jai reikalinga masina kelionei i WD,pries issikiriant pasiulau uzvaziuoti i degaline, ji islipa is masinos, o as akies kampu pamatau besiartinanti vyriski - smalsumas iveikia,pasilenkiu ir matau kaip dukra pasistiepusi ant galu pirstu atidaro dureles ir ant galines sedynes numeta laikrasti,kuri jai iteike vyriskis, o as save pagaunu mintyjanacia - matyt Dievas nori man kazka pasakyti... nusijuokiu is saves, nes tai labai retas ir specifinis laikrastis , kurio uz dyka niekas nedalina. Iseda dukra uz vairo, parveza mane i darba, i ligonine, ranka mano siekia laikracio, isimetu i tase, ir tik jau darbo dienai besibaigiant is neturejimo ka veikti as ji atsiverciu, permetu akimis pradinius puslapius, issitraukiu vidurini lapa, viskas sena, naujo nieko, vis dar ieskau sirdimi, nes akys nieko naujo nemato ir staiga - skelbimas - parduodamas vysnios medzio pianinas - $50.Vis dar ziuriu, bet ranka jau siekia telefono, renku numeri, kalbu su moterim, imu piestuka ir ji diktuoja adresa - 22350 Cheastnut str...girdziu savo balsa "turbut nepatikesit - mano dukra gyvena Cheastnut gatveje" , o toji sako - tai bent sutapimas, tik as su ja negaliu sutikti, nes as zinau, kad tai mano sparnuota mintis, istrukusi is sirdies ir nuskriejusi i visata be prieraisos manifestuoja butent sia akimirka...ar tai jus vadinat magija?

Kitas atvejas - sedziu ir mastau - vienai is praktiku reikejo knygos, bet tuo paciu laisvu ranku.Jei knyga ant stalo, tenka susilenkti, tad iseitis butu geriausia, jei tureciau pulta natoms...pamastau ir pamirstu, gyvenimas nusruvena nusinesdamas ir intencija.Praeina 48 valandos...
Rytas, isvaziuodama is garazo pagaunu save mintimis praeityje, susitelkiu ir priimu samoninga sprendima buti "cia ir dabar" , issuku i keliuka ir vaziuoju ten, kur vaziuojasi, kertu pagrindine gatve ir jei buciau klausiusi proto, buciau sukusi desinen, bet - vaziuoju ten, kur vaziuojasi...ir priekyje pamatau medini, senoviska, su zvakidemis sonuose, pulta natoms...
Tai va, tikrai nuosirdziai noriu suprasti jusu poziuri i magija
Atgal į viršų Go down
Raimondas Rozenbergas
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1024

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kitoks poziuris i transerfinga   Pir. 06 22, 2009 6:49 am

Magija yra "kažkas" tam, kuris atsimerkia tik tada kai pabunda nuo savo "pirstelėjimo", matančiam tai kasdienybė, kiekvieną akimirką pati gražiausia ir gražesnė

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.frype.lt/raimissudraugais
edmundas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kitoks poziuris i transerfinga   Pir. 06 22, 2009 6:59 am

Uzvakar su Gyciu vaiksciodami po Tveru sventviete diskutavome apie tai. Visi saves pazinimo keliai yra magiski, neiprasti, nesuvokiami paprasto zmogaus protui ir priestaraujantys iprastai pasauleziurai kuri yra suformuota svytuokliu.

Man asmeniskai transerfingas yra ejimo i cia ir dabar metodas. Kitiems transerfingas gali buti kelias i grazesni, geriau materialiai aprupinta gyvenima. Tretiems tai gali buti dar kas nors. Bet kuriuo atveju tai yra priemone o ne tikslas. Nors dar neivaldes transerfingo gali tureti tiksla ivaldyti transerfinga... bet jis ji ivaldo tik todel kad nori pasiekti savo tikslus. Tai va tokia mano nuomone apie tai.

Migeluna, daba as turiu begt i susitikima, gryzes pameginsiu atsakyti i tavo apmatymus. :good:

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kitoks poziuris i transerfinga   

Atgal į viršų Go down

Kitoks poziuris i transerfinga
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11